Број на оглас: 3276488
Објавен на: 21.10.2021, 08:40
1 / 6

FIAT PUNTO 1,1 I 1,2 VO DELOVI

1 €
Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
11 kw / 15 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se sto vi treba