Број на оглас: 3276470
Објавен на: 08.05.2021, 11:48
1 / 12

Renauli Reno 19 i 9 i megan vo delovi

1 €
Марка:
Renault
Модел:
R 19
Година:
1995
Гориво:
Бензин
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
14 kw / 19 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se sto vi treba
5
9
19
megan 1999 god
reno kango
vo delovi