Број на оглас: 3275174
Објавен на: 22.10.2019, 23:08
1 / 11

POLO

1.250 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2000
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
37 kw / 50 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава POLO 1.0 бензин во исправна состојба.
Ѕвонете на овај број: 075-521-097