Број на оглас: 3273217
Објавен на: 25.08.2019, 21:48
1 / 1

Maus Steelseries Rival 300

1.700 МКД Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Вид на оглас: Се продава


Gaming maus Steelseries Rival 300, mnogu socuvan bez nikakvi oshtetuvanja so kutija i se vnatre.