Број на оглас: 3271400
Објавен на: 15.09.2019, 20:51
1 / 9

Bmw 530 f10

23.900 €
Марка:
BMW
Модел:
530
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
190 kw / 258 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


070236554
Bmw F10 530d
190kw 258/ks
12/2010 godina
158.000km
Pred 100km servisiran
registracija do Maj 2020godina
3 Kluca
Novi gumi
Interier socuvan maksimalno
Mozna zamena za pomala kola
070236554