Број на оглас: 3269678
Објавен на: 07.05.2021, 06:45
1 / 10

Scenic

1 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Scenic
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2022
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Full oprema
Registriran do Januari 2022 godina
Klima
Parking senzori
Odlicen enterier
Al.felni .
Cruise control
Airbag
Senzori za dozd
Avtomatski svetla,
Novi gumi,
Podesiv volan i komandi na volan,
Smenet set za rebrasti i vodna pumpa, filter za vozduh i za kabina, uljen drzac za motor, pk kais, antifriz, motorno ulje 5w-40.
Zameneti diskovi i plocki.
Stegnata prednica.
Mnogu mala potrosuvacka.
Odlicno vozilo.