Број на оглас: 3269208
Објавен на: 04.06.2019, 13:17
1 / 2

LETNI GUMI 205/45/16 25 EVRA PO GUMA

100 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam cetiri dobri gumi se vozat na kola se prodavaat poradi stose niski profil 45-Ka Profil cena 100 eu Posledna