Број на оглас: 3269182
Објавен на: 23.08.2019, 13:01
1 / 12

Oprema za igroteka / Опрема за игротека

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Игротека/Забава,спорт и рекреација

Вид на оглас: Се продава


Se prodava:
- Zamok/Lizgalka Little Tikes (3m x 0,9m)
- Kukjicka Little Tikes (1,2m x 1,2m)
- Masi za deca - 4 kom (0,8m x 0,8m)
- Golemi masi (2m x 0,8m) (1,5m x 0,8m) (1,2m x 0,8m) (agol 1m x 1m)
- Stolici - 30 kom
- Visoki masi/konjopoj - 2 kom
- Svetlecka LED reklama (1m x 0,4m)
- Zakacalka

Info na tel. 078/825-258