Број на оглас: 3268245
Објавен на: 18.11.2019, 16:58
1 / 10

Golf4 1.9 110ks ekstra sostojba

2.550 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


letni skoro novi gumi,servis mal so site filtri set ina zategaci so kais rebrest i klinast vodna pumpa kumplung sajbna smeneto ,antifriz i freon napolneto se toa na 337 000km,smeneto remsa diskovi i plocki nov akumulator tempomat euro kuka vo soobrakajna,fabricno ozvucuvanje so cd sarzer rekaro sedista dva nasloni za raka i dva kluca edniot e skoro nov reg.09.10.do 2020g.