Број на оглас: 3267528
Објавен на: 20.05.2019, 19:46
1 / 12

TROSOBEN STAN VO NOVO LISICE 84m2

1 МКД Цената не е фиксна
Број на соби:
4
Квадратура:
84 m²
Греење:
Централно
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
2006
Година на реновирање:
2019
Број на балкони:
Тераса + 1 Балкон
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
Нема
Ориентација:
Југ
Адреса:
bulevar vide smilevski bato 2a 1/9

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


SE IZDAVA vo prekrasna mirna i urbana naseba. pozadi noviot Tinexs [LISA CENTAR] .se naoga na 2ri kat . kompletno opremen i spremen vednas za ziveenje .