Број на оглас: 3267045
Објавен на: 04.09.2021, 12:57
1 / 1

Hair Building Fibers

600 МКД

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Нега на коса

Вид на оглас: Се продава


Hair Building Fibers
Решение за мажи и жени ✔️
Цена 600 ден
Достава 150 ден
Елиминирајте ја потполно ќелавоста или влакнестата коса со Hair building fibers
Подобрен изглед на 100% природна коса со органски фибри.
Измазувањето на косата дава дебелина на косата за само 20 секунди со зголемување на нивниот волумен.
Употребата на 22 грама е можна до 4-6 недели.
Погоден за мажи и жени.

Употреба:
- Исушете косата и стилирајте ги како и обично.
-Тредете го добро и сподели го нежно во областа каде што ви е потребна.
-Ако ви е потребно, користете лак за цврстина и сјај.