Број на оглас: 3266764
Објавен на: 05.05.2021, 01:35
1 / 8

SLEP SLUZBA ШЛЕП СЛУЖБА 24/7 072/279907

72.279.907 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вид на оглас: Се продава


PREVOZ NA VOZILA 24/7 NIZ CELA MAKEDONIJA

072/279907 078/474507