Број на оглас: 3265205
Објавен на: 29.06.2019, 23:47
1 / 1

Hundai Santa FE da ponudi roletna za vo djepek

10 €
Марка:
Hyundai
Модел:
Santa Fe
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
80000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
200 kw / 272 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Nekoj ako prodava