Број на оглас: 3261747
Објавен на: 22.04.2021, 02:02
1 / 11

100м2 СТРОГ ЦЕНТАР Битола Пелагонка 2

1 €
Квадратура:
100 m²
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Прекрасен дуќан / деловен простор во најстрогиот центар на град Битола, погоден за секоја намена.

На само 100метри од ШИРОК СОКАК - ЕПИНАЛ

Спуштени тавани, вентилација, тоалети, клима уреди, шанкови... и друго.

За подетални информации
ЈАВЕТЕ СЕ НА
070207555

и посета обратете се на телефонскиот број.
078203138