Број на оглас: 3261191
Објавен на: 15.09.2019, 11:30
1 / 12

Ford fokus 1.8 tdci

1 €
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba
Ima smeneto ulje fitri do sledni 10 iljadi
Prednicata e kompletno nova
Novi gumi
Od oprema ima:
Elektricni dzamovi
Elek.na retrovizori
Greaci na sedista
Vebasto
Klima