Број на оглас: 3261176
Објавен на: 21.11.2019, 18:47
1 / 12

TOURAN 2.0tdi ODLICEN

1 € Цената не е фиксна 123.456 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
140 kw / 190 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba registrirana, servisirana pred 10 dena dobro socuvana bez dopolnitelni trosoci so mnogu oprema greaci na sedista senzori navigacija i mnogu druga fabricka oprema, ne e kako obicnite tourani i novi gumi glanc i bez zameni
Za poveke info. na tel 070668868
Viber br.+31682189213