Број на оглас: 3255364
Објавен на: 12.09.2019, 15:20
1 / 12

Audi A3 tdi

3.400 €
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


kolata e registrirana cela godina ima kompleten servis rebrasti zategaci vodna pumpa ulje filtri moze da se proveri kade sakate