Број на оглас: 3254574
Објавен на: 19.09.2019, 09:49
1 / 2

Куќа во Кочани

1 € Цената не е фиксна 75.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
10
Квадратура:
280 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Нема
Дворна површина:
200 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Полу наместен
Година на градба:
1999
Број на балкони:
5 Балкони
Број на бањи:
3
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Југ
Адреса:
Стефка Тасева бр.15

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Kukata se prodava. So cist Imoten List. Cena Povolna. 00436601633888.Viber. 00436601633888.Whatsapp. Nikolov.