Број на оглас: 3248441
Објавен на: 16.09.2019, 16:20
1 / 4

Prozor , dabovo drvo , duplo staklo ... itno

3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Prozori 240 X 140 dabovo drvo,dupli stakla, so star mehanizam na vlecenje, imam poveke...

moze zamena za drugi raboti...
itno , hitno