Број на оглас: 3247657
Објавен на: 14.09.2019, 13:43
1 / 10

CADDY VW ОДЛИЧНА СОСТОЈБА, МЕТАН ФАБРИЧКИ

6.600 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Caddy
Година:
2010
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ПИКАПОТ Е ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА,
МЕТАН ФАБРИЧКИ 30 КГ РЕЗЕРВОАР СО КОЈ МОЖЕ ДА СЕ ПОМИНЕ ВО ПРОСЕК 550 КМ ЗА 1300 ДЕНАРИ,
БЕНЗИН РЕЗЕРВОАР 10 ЛИТРИ.
ВОЗИЛОТО СЕ НАОЃА ВО КАВАДАРЦИ, НО МОМЕНТАЛНО СТАНИЦИ ЗА МЕТАН ИМА 4 ВО СКОПЈЕ, 1 ВО КУМАНОВО И ВО ШТИП.
AIRBAG,
КЛИМА,
КУКА,
РАДИО МР3 СО ДИСПЛЕЈ,
РЕЗЕРВНА ГУМА НОРМАЛНА ГОЛЕМИНА,
СТАЛАЖА ЗА АЛАТИ,
УВОЗ ОД ШВЕДСКА СО СЕРВИСНА КНИГА,
ЦЕНАТА Е ДО РЕГИСТРАЦИЈА.
ПЛАТЕНА ЦАРИНА И ХОМОЛОГАЦИЈА.
СЕРВИСНА КНИШКА.