Број на оглас: 3244853
Објавен на: 07.11.2019, 10:56
1 / 2

REGAL RAPTOR GLANZ

650 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Останати марки
Вид:
Останато
Година:
2009
Модел:
REGAl RAPTOR GLANZ
Километри:
10000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava ili zamenuva za kros/enduro so moja doplata kontakt na tel
075693557 ilce 50 kubici