Број на оглас: 3242918
Објавен на: 05.05.2021, 00:01

Se prodava plac vo Prilep

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac vo Prilep zad magacinite na Centro Promet.
Placot e golem 646m2,i legaliziran objekt od 50m2.