Број на оглас: 3242338
Објавен на: 22.08.2019, 05:17
1 / 3

Salomon SpeedCross 3, EKSTRA CENA!!!

3.700 МКД Цената е фиксна
Tип на обувки:
Спортски чевли
Големина:
43
Боја:
Црна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Prodavam novi Salomon SpeedCross 3 patiki broj 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, CENA FIKSNA - 3700d.

Od crnite imam 36, 37, 38, 39

EDEN PAR - 3.700d. DVA PARA - 7.000d. TRI PARA - 10.000d. CENA FIKSNA... FIKSNA!!!

Od 23.8 do 1.9 ne zvonete, ne sum vo MAKEDONIJA!!!