Број на оглас: 3242338
Објавен на: 15.01.2020, 05:51
1 / 3

Salomon SpeedCross 3, EKSTRA CENA!!!

3.700 МКД Цената е фиксна 4.500 МКД
Tип на обувки:
Спортски чевли
Големина:
43
Боја:
Црна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


POBRZAJTE!!! OSTANATI SE USTE 20 PARA!!!

Prodavam novi Salomon SpeedCross 3 patiki broj 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, CENA FIKSNA - 3700d.

JAVUVANJE SEKOJ DEN OD 10:00 - 20:00ch.