Број на оглас: 3240138
Објавен на: 05.05.2021, 01:33
1 / 7

Chevrolet captiva 2.0

5.500 € 5.600 €
Марка:
Chevrolet
Модел:
Captiva
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Златна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
04.2022
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Chavrolet captiva 2.0 150 ks so 7 sedista 4×4 .m+ s gumi reg do 04/2022 god na bg tablici plateno site davacki vo bg vtor sopstvenik kupena od salon vo bg so cela dokumentacija cena 5500ev. Bez zameni inf 075/202-049