Број на оглас: 3232326
Објавен на: 01.06.2021, 21:32
1 / 10

24/7 Slep sluzba + Avto servis - Gevgelija

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вид на оглас: Се продава


Превоз на возила во и надвор од границите на Македонија со најбрза интервенција на пат. Побарајте не 24/7 на следниве телефони + Viber:
+389 75 614 465 - Ице
+389 78 308 119 - Гоце

Или преку нашата фејсбук страница/messenger: https://www.facebook.com/avtoservis.ice.goce

Располагаме и со квалитетен сервис за вашите возила.

24/7
075 614 465 - ИЦЕ
078 308 119 - ГОЦЕ