Број на оглас: 3224334
Објавен на: 14.09.2019, 13:21
1 / 9

SE PRODAVA OPEL SIGNUM KOSMO OPREMA

3.000 € Цената не е фиксна 3.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Signum
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
130 kw / 177 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA SERVIS SO FILTRI GUMI MISELIN 4 SMENETO 1 STABILIZATOR 2 DOLGI SPONI VNATRESEN ZGLOB SO MANZETNA POLIRAN FAROVI TEMPOMAT AVTOMATIK PERFEKTNO RABOTI SE NA NEGO POMINATA REG.SEGA VO MART KRAJOT .ZAMENA ZA GOLF 5 PLUS ,GOLF5 DAJTE PONUDA REALNA