Број на оглас: 3219159
Објавен на: 05.05.2021, 16:01
1 / 7

Kozna jakna

2.500 МКД
Tип на облека:
Мантили и јакни
Големина:
L
Боја:
Црна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Jaknata e mnogu socuvana, neostetena mnogu kvalitetna meka koza nema ni najsitna grebanica. Jaknata e so br. L Za poveke info na 075/567-958