Број на оглас: 3214481
Објавен на: 28.02.2020, 16:20
1 / 2

Orev trup trupec

100 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Se prodava trupec od orev
2.80 X 40...