Број на оглас: 3212017
Објавен на: 07.05.2021, 10:38
1 / 9

SLEP SLUZBA 24/7 IZNAJMUVAJNE NA SLEP PRIKOLICI

22 €

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Slep Sluzba BANANA SLEP 24/7 vrsime prevoz na sekade. Iznajmuvajne na Slep prikolici novi 071 355 590