Број на оглас: 3205703
Објавен на: 02.03.2021, 11:36
1 / 1

Servis na plinska ugostitelska oprema, restorani sendvicari

По Договор Цената не е фиксна
Valentino
Гази Баба, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Услуги, Сервисери / Угостителство / Ресторани

Вид на оглас: Се продава


Вршиме сервисирање на плински уреди во вашите угостителски објекти.
Сервисираме плински печки, шпорети, скари, палачинкари, фритези и сл.
Исто така поставуваме и плинска инсталација.