Број на оглас: 3199305
Објавен на: 10.07.2019, 20:30
1 / 6

Rezervni delovi za S6 edge (SAMSUNG)

200 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Samsung
Модел:
S6 Edgd
Боја:
Blue
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat rezervni delovi
* Predna i zadna kamera
* Baterija (ispravna)
* Ramka so zvucnik, mikrofon i magnet za bezicno polnjenje
* Home button
- PRAKAM PO KARGO ILI BRZA POSTA