Број на оглас: 3195648
Објавен на: 16.05.2022, 15:48
1 / 9

SE IZDAVA STAN VO STROG CENTAR

1 €
Број на соби:
3
Квадратура:
60 m²
Греење:
Централно
Спрат:
4 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Година на градба:
1
Година на реновирање:
2018
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
2 Паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Partizanska

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava namesten stan vo centarot na gradot edna minuta do sirok sokak,stanot e renoviran NOV ,vo zgrada na 4 ti sprat so protocen bojler topla voda vo sekoe vreme komplet pribor za jadenje postelnina DVA LIFTA- INTERNET WI FI,stanot e kompletno namesten so KLIMA tv SONY ...se izdava vo letniot period za Stranci .. sloboden e od april do oktomvri 2022 god