Број на оглас: 3195612
Објавен на: 10.10.2021, 13:32
1 / 3

zadna viluska vila za yamaha dt kros cross enduro

2.500 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Yamaha
Вид:
Крос / Ендуро
Година:
1995
Модел:
dt
Километри:
5000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


zadna viluska za yamaha dt komplet kako na slikite