Број на оглас: 3194755
Објавен на: 08.04.2021, 19:43
1 / 5

Nokian 245 65 17

150 € Цената е фиксна
Тип на гуми:
Зимски Гуми
Ширина:
245
Висина:
65
Дијаметар:
17

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat Nokian M+S 245/65 R17 sto se na slikite. Ekstra gumi, ne se krivi, ni lepeni. Pogodni za terenci