Број на оглас: 3191981
Објавен на: 08.04.2021, 20:45
1 / 1

Atraktivna parcela na bul. Makedonija

По Договор Цената не е фиксна
Квадратура:
2313 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava parcela na bul. Makedonija, Delchevo.
Se naogja na atraktivna lokacija so pristapen asfalten pat, do tekstilnata fabrika MMS Progres (Arlen).
KP broj: 5798/1