Број на оглас: 3189383
Објавен на: 25.09.2021, 12:22
1 / 9

Peugeot Partner 1.4 2008 Plin Registriran do 10.19 zel kar.

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
Partner
Година:
2008
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Златна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Peugeot Partner 1.4 2008 so atestiran plin so 60 litarska boca, registriran do 10.2021 , centralno zaklucuvanje, 2 shiber vrati, prv gazda, maksimalno socuvan
Informacii na telefon 070218746