Број на оглас: 3188788
Објавен на: 26.06.2019, 00:43
1 / 5

prodavam kia sorento 2.5 crdi

5.750 € Цената не е фиксна
Марка:
Kia
Модел:
Sorento
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


gjipot e vo odlicna sostojva, napraven e golem servis na motorot, servis na menjacot, smeneto pidvozje, diskovi plocki, predni i zadni, odlicno gumi.
moze zamena za poevtina so vasa doplata .Za zamena 6500e. neregistriran.