Број на оглас: 3181753
Објавен на: 10.12.2019, 11:50
1 / 8

gumi 235 75 17.5 TRIANGLE

7.500 МКД Цената е фиксна
Zoran
Струмица
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


078 333 158 viber


235 75 17.5 - 7500 den.
( promo cena )

18 platna - DOT 2018