Број на оглас: 3175620
Објавен на: 16.09.2019, 10:06
1 / 8

FORD TRANSIT CONNEKT 18 TDCI

1 €
Марка:
Ford
Модел:
Transit
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Voziloto e bo odlicna sostojna so 4 100% novi gumi motor i menjac vo odlicna funkcija ulje i filtri zameeti servis napraven vlozuvane ne treba narednite 15.000 km vozilotot e cena so DDV moze i na firma sa se napravi ima MK sobrakajna samo nova registracija .
Tel 077613789 ili 077569495 .ili Viber 0041764235068