Број на оглас: 3170289
Објавен на: 05.05.2021, 04:17
1 / 8

Шишање и Бањање на Кучиња

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Вид на оглас: Се продава


Шишање, бањање, сечење нокти, чистење уши на сите раси на кучиња. Резервирање на термин на телефон 072 30 60 68 - Marija

BARAJTE NA OVOJ TEL BROJ - 072 30 60 68 - Marija