Број на оглас: 3168347
Објавен на: 04.05.2021, 19:33
1 / 12

Se prodava Malaguti Madison 3 250i

1.950 €
Марка:
Malaguti
Вид:
Скутер
Година:
2006
Модел:
Madison 3 250i
Километри:
20000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e vo Odlicna sostojba redovno servisiran.Ima kufer novi plocki zadni, nov akomulator so 1 god garancija
Registriran april mesec 2021