Број на оглас: 3167306
Објавен на: 05.05.2021, 00:29
1 / 5

SE IZDAVA DUKJAN

По Договор
Квадратура:
75 m²
Спрат:
1
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava dukjan na ulica Goce Delcev od 75 m2. Za povekje informacii na kontakt telefon: 070 258 118 Bobi