Број на оглас: 3165336
Објавен на: 13.05.2022, 00:09
1 / 3

SE prodava racen menuvac za Golf 5

100 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf 5 i BMW
Tип на делови:
Менувачи

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


se prodava racen menuvac za Golf 5 dizel TDI so 6 brzini za poveke informacii javite se na telefon:071429379 Blage. Cena po dogovor ima i menuvac za BMW.