Број на оглас: 3163723
Објавен на: 05.05.2021, 02:00

Kupuvam niva

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се бара Можна е замена


Kupuvam niva so pogolema kvadratura i toa od Lubodrag,Novo Selo do Umin Dol ili Tabanovce.