Број на оглас: 3144263
Објавен на: 10.09.2019, 01:21
1 / 1

MXR M109S SIX BAND EQ, BOSS MT-2 METAL ZONE DISTORTION

70 € Цената е фиксна 75 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Вид на оглас: Се продава


MXR M109S SIX BAND EQ

Педалите се како нови. М109s е купен пред 6 месеци. Одлични педали.

Mxr: 80 evra