Број на оглас: 3130436
Објавен на: 16.08.2019, 14:22
1 / 2

Vailland protocen bojler

5.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Вид на оглас: Се продава


Protocen bojljer malku koristen. 21Kw
Nova cena e 18000den..