Број на оглас: 3130398
Објавен на: 04.05.2021, 19:25
1 / 6

Нови студиа во близина на жичарата

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Се издаваат две нови студиа во близина на жичарата.Секое студио располага со сопствена комплетно опремена кујна,капатило,кабелска телевизија,интернет,посебен влез.