Број на оглас: 3127292
Објавен на: 03.07.2019, 19:12
1 / 7

ekstra dzip super cena

31.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Volvo
Модел:
XC 60
Година:
2015
Гориво:
Дизел
Километри:
110000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
181 kw / 246 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Dzipot e kupen nov od avtosalon MIDA Skopje .Prv sopstvenik. 139.000 km, Najvisoko nivo na oprema, kozni sedishta kremova boja, triptronik, avtomatski menuvac, senzori predni i zadni, kamera zadna. 2.400 cm3 , 181 KS.Zatemneti . zadni stakla, D4 AWD. PERFEKTNA SOSTOJBA.REGISTRIRAN DO 04.07.2020 g.MOZE ZAMENA SO DRUGO VOZILO SO DOPLATA

 TORI - DOOEL (претпријатие)