Број на оглас: 3119985
Објавен на: 23.09.2021, 10:06
1 / 12

Delovi JEEP Cheroke (liberty) 2,5CRD

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Jeep
Модел:
JEEP Cheroke (liberty) 2,5CRD
Tип на делови:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


-lamela
-reduktor
-amortizeri
-potisna
-vakum pumpa
-letva
-drzaci za motor
I drugi delovi videte na sliki

Tel:078-321-038