Број на оглас: 3118696
Објавен на: 05.05.2021, 02:00
1 / 2

Mikromotori bien air

100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Медицински опрема

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Ispravni 3 mikromotori bin air ,vo super sostojba.